Piklam

Välj Variant

Piklam

Kulkpenn med tryckknappsmekanism. Svart, massiv pennhus och toppdel i olika färger. Speciellt utformad för laseretsning, inklusive en speciell beläggning som säkerställer att ditt logotyp etsas korrekt i matchande färg. Pennan har blå bläck och levereras i en individuell, återvunnen påse. Material som bambu främjar användningen av naturliga råmaterial, vilket minskar utsläppen av föroreningar. Den kommer från en mycket tålig och mångsidig växt med snabb tillväxt och återväxt, vilket gör den till ett utmärkt alternativ till traditionellt trä.


Priser
Antal 25 50 100 250 500 1000
Pris/st 10,10 9,40 8,80 8,50 8,20 7,90
Hos oss vågar du handla online
   Alltid personlig service med genomgång av din önskade beställning.
   Du får alltid ett korrektur innan beställningen blir bindande.

Beräkna pris

Antal  (Minsta antal 25 st)
Märkning
Produktfärg

Blue


Totalt pris
kr


Prisspecifikation
Fråga oss om produkten

st

   vxl 040 - 213 214
   info@ypreklam.se



TM Partner

Ett noggrant utvalt sortiment av profilprodukter där kvalitet, funktion och hållbarhet står i fokus. Med lagerhållning och lokal produktion skapas hög flexibilitet och korta ledtider ? med möjlighet till färdig produktion och leverans inom 24 timmar.

Modern lasergravyr, professionellt tryck och brodyr ger märkning med hög precision och en finish som håller hög nivå. Även legoförädling av kundägda produkter erbjuds för flexibla och specialanpassade lösningar.


Visa samtliga produkter frånTM Partner
Artikelnummer 65f70111-50d6
Diameter 14.4 Ø1.1
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.


arrow_upward